Připravíme Microsoft o 90 % uživatelů sady Office, tvrdí Google

4

Google a Microsoft jsou dva velcí rivalové. Obě společnosti slavily obrovský úspěch se svými inovacemi a produkty, přitom jedna se od druhé naprosto liší svou strategií a Microsoft si moc dobře uvědomuje, že Google se stal velkou hrozbou do budoucna.

Amit Singh řekl, že Google má vysoké ambice se svými online nástroji pro tvorbu dokumentů. Společnost se snaží přilákat uživatele kancelářského balíku Microsoft Office a věří, že v nejbližších měsících, popřípadě letech jej připraví až o 90 procent uživatelů. Google se netají tím, že se volně programy z balíku Office inspiruje a podle Singha přichází inovace týden co týden.

I přesto, že s vývojem konkurenčního nástroje neslavila společnost Google vždy úspěch, věří, že propojení Google Docs s cloudem Google Drive nabídne uživatelům dostatek komfortu pro vytváření, sdílení a uchování svých dat. Má však Google šanci na úspěch, když balík Office má mnohaletou tradici?

Zdroj: mojandroid

 

4 KOMENTÁŘE

  1. Pokud se bude Microsoft dále držet své strategie „já vám budu diktovat, jak máte pracovat“ + vysoké ceny, tak nemá šanci…

      • To jako nekdo bude platit 1000,- rocne za Office z rodinnych prislusniku, kdyz vetsine bude stacit prave Google Docs? Nemluve o mohutnem nastupu tabletu mezi bezne uzivatele, kde ma MS nejmensi podil? V pristim roce predpokladam nastup levnych a zaroven vice pouzitelnych tabletu, kdy potom cenovka Office365 bude pusobit jako spatny vtip.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here