Podle společnosti Morgan Stanley prodá Google v roce 2017 asi 6 až 7 milionů kusů Pixelů

0

Google s letošními telefony Pixel určitě nešlápl vedle, jelikož jsou nejnovější vlajkové lodě společnosti Google dost dobré na to, aby mohly přímo konkurovat největšímu oponentovi, jímž je nesporně iPhone 7. Verizon již také potvrdil, že se obě varianty vlajkové lodě Google Pixel prodávají opravdu velmi dobře.google-pixelFinanční korporace Morgan Stanley věří, že se v roce 2017 prodá 6-7 milionů kusů smartphonů Google Pixel, což Googlu zajistí zisky ve výši 3,8 miliard dolarů. Společnost Morgan Stanley již dříve předpovídala, že se od zahájení prodeje do koce roku 2016 prodají 3 miliony Pixelů, což má společnosti Google zajistit zisky okolo 2 miliard dolarů.

Zatím to však bohužel nejsou ani zdaleka čísla, jakých dosahuje Apple se svými iPhony, jelikož ten podle finanční zprávy prodal v roce 2016 celých 212 milionů kusů svých telefonů a vydělal na nich 137 miliard dolarů. Přičemž nyní očekává, že do konce roku 2016 prodá 45,5 milionu iPhonů, na kterých vydělá asi 28 miliard dolarů.

Doufejme, že se Google bude příští rok snažit ještě více a jeho telefony dokážou přilákat spoustu nových zákazníků. Myslíte si, že je cenová politika Googlu správná, jelikož je nastavena podobně jako u konkurenčních iPhonů? Nebo by měly být příští telefony této společnosti levnější, a tak i konkurenceschopnější?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here