Některé iPhony mají po aktualizaci na iOS 10.1.1. poměrně velké problémy s baterií

0

apple-iphone-smartphone-deskAktualizace softwaru téměř vždy přináší vylepšení stability a výkonu, což uvádí také Apple v oficiálním changelogu pro iOS 10.1.1 (přesněji uvádí „vylepšení stability a oprava chyb“). Zdá se však, že je tato aktualizace u některých uživatelů iPhonu zapříčiňuje rychlé vybíjení baterie, jelikož někteří uživatelé hlásí, že mají s baterií problémy až od aktualizace na nový iOS 10.1.1.

Problém prý spočívá v neočekávaném vybíjení baterie. Tomuto problému se již věnuje také vlákno na stránkách podpory společnosti Apple. Zákazníci tvrdí, že se tato problematika týká jak iPhonu 6, tak staršího iPhonu 5s. Jejich telefony nejsou schopny vydržet celý den ani po úplném nabití a některé z nich prý ztratí během chvíle až 50 procent z celkové kapacity.

Tento problém se systémem iOS byl nahlášen krátce po tom, co Apple oznámil výměnu baterie u některých iPhonů 6s, a to právě kvůli ztrátě kapacity, za kterou prý může problém, který se u většiny iPhonů 6 nevyskytuje.

Apple tento problém zatím oficiálně neokomentoval, takže zatím není jasné, co je jeho příčinou, a zda je za něj skutečně zodpovědný nový aktualizovaný software. Pokud se o této kauze ještě dozvíme něco zajímavého, budeme Vás o tom určitě informovat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here