Nová hi-tech helma pro motorkáře: CrossHelmet

0

Mnoho lidí se snaží vytvořit nějakou novou hi-tech helmu, ale bohužel zatím neúspěšně. Japonský návrhář motorek se rozhodl, že se pokusí právě takovou helmu navrhnout a vypadá to, že se mu to povedlo.

O čem vlastně CrossHelmet je? Společnost se zaměřuje na hi-tech jízdu, tak aby byla bezpečná, pohodlná, funkční, a také zábavná.

CrossHelmet obsahuje:

  • Display nahoře helmy: Display umístěný navrchu kamery, který Vám poskytuje nějaké informace. A to jsou například: navigace, počasí, a jiné.
  • Zadní kamera: kamera je umístěná vzadu vaší helmy a dodává Vám pohled, co se děje za Vámi. Takže nemusíte otáčet celou hlavu, ale můžete se klidně věnovat jízdě před Vámi.
  • Bluetooth: Můžete si CrossHelmet propojit s vaším mobilním zařízením a poslouchat tak písničky, či někomu zavolat.
  • Dotykové ovládání: Na helmě je umístený panel, s kterým můžete ovládat další funkce helmy. Touch panel je dostatečně senzitivní, takže s rukavicemi není problém.

I když je tato helma plná hi-tech věcí, tak návrháři této helmy nezapomněli na bezpečnost. Helma je navrhnuta aerodynamicky a bezpečně, stejně tak, jako ostatní helmy. Helma také vypadá asboslutně úžasně. Jako kdyby byla z nějakého vesmírného filmu. CrossHelmet je dostupná ve 2 barvách – černá a stříbrná.

www.youtube.com/watch?v=OiF0BgHd5rM

Zaujala Vás tato helma? Možná právě cena Vás zase odradí, jelikož je tato helma plná hi-tech technologie a je na trhu nová, tak se cena pohybuje okolo $1799 (což je cca 40 tisíc).

Zde se můžete podívat na jejich oficiální stránku.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here