OnePlus spolupracuje na novém modelu OnePlus 5 se slavným módním návrhářem, který se jmenuje Jean-Charles de Castelbajac. Nový design se nazývá “Callection”.

Limitovaná edice smartphonu OnePlus 5 JCC+ bude dostupná k prodeji 22. září v Paříži, v módním butiku Colette. Poté bude od 2. října dostupný po celé Evropě na stránkách OnePlus.net. Limitovaná edice bude mít procesor Qualcomm Snapdragon 835, 8 GB paměti RAM a 128 GB úložného prostoru, cena se bude pohybovat okolo 559 EUR (14 600 Kč). Ale to hlavní je právě design.

Nová verze bude odrážet právě barevný styl Castelbajaca. Zařízení bude mít kromě textu na zadní straně také modré tlačítko pro zapínání, žluté tlačítko pro zvuk a červené tlačítko pro hlasitost.

Castelbajac dodává: Vždy jsem rád hleděl do budoucnosti. Chcete-li změnit svět, vždy musíte být kreativní a pracovat s lidmi, kteří jsou popředu.

Zatímco OnePlus 5 “Callection” bude prodáván pouze v Evropě, zbytek řady bude k dispozici v Evropě, Severní Americe, Číně a Indii.

Co si myslíte Vy o novém designu? Líbí se Vám? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj

2 KOMENTÁŘE

  1. No, měl jsem za to, že OnePlus představí 5 T. Pětka je horkým(vlastně jediným) kandidátem na nový foun a limitovaná edice se mně zamlouvá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here