Xiaomi představilo powerbanku s 20,000 mAh – Mi Power 2C

1

Společnost Xiaomi představila tento týden smartphone Mi Note 3 a Mi MIX 2, ale představili i novou powerbanku Mi Power 2C. Ta má stejnou kapacitu baterie 20 000 mAh jako Mi Power 2, ale stojí méně.

Power banka využívá velice kvalitní Li-Polymerovou baterii, která dokáže nabít: model Mi 5X 4,3krát, model Mi Mix 2 3,8krát a iPad Mini 2,5krát. Každý výstupní port podporuje rychlé nabíjení.

Mi Power 2C má tělo s drsným povrchem pro lepší přilnavost při držení a je podobný modelu Mi Power 2. Je obklopen dvěma výstupními porty na obou stranách. Vstupní i výstupní porty podporují rychlé nabíjení 18W a jsou umístěny v přední části. Nad vstupním portem jsou čtyři LED diody, které indikují nabíjení zařízení a vlevo je tlačítko pro napájení/restartování.

Xiaomi power banka zahrnuje i řadu ochranných opatření. K dispozici je ochrana teploty, proti vysokému napětí, proti výboji a také proti zkratu.

Zdroj

1 komentář

  1. Po precteni clanku jsem uz uz skoro smazal androidmarket ze sveho speeddialu v browseru, kde ho mam nekolik let. Postupne klesnul z prednich pricek az na konec a ted temer letel nadobro. Clanky se tu objevuji jen vyjimecne a kvalita hodne slaba (coz zde nicmene nikdy nebyla silna stranka). Ted ale koukam, ze se objevilo par novych clanku, avsak od jedine autorky. Jakoby jste konecne zlanarili nekoho, kdo sem bude psat, jenze jeden clovek to tezko utahne. Nicmene jeste na tyden tomu dam sanci. Ale kdyz uz autorka pripomina spravne existenci Mi Power 2, bylo by mnohem zasadnejsi uvest, cim se nova powerbanka od Mi Power 2 lisi krome ceny. Patrne necim asi ano, ze? Jinak by mel titulek znit, ze xiaomi proste jen zlevnilo Mi Power 2. Rozdil mezi temi dvemi je mnohem zasadnejsi informace, nez kolikrat dokaze nabit ktery telefon – to si samo umi spocitat i petilety dite..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here