Moto Z Play přijde společně s moduly Pro Camera Mod a Adventure Mod

0

Určitě víte, že předevčírem byl pro Motorolu velký den. Dnes již dceřiná společnost Lenova totiž představila vlajkové lodi Moto Z, Moto Z Force a moduly MotoMods, které rozšiřují funkce dvou již zmíněných vlajkových lodí.gsmarena_001Třetí člen rodiny Moto Z však kupodivu na této události chyběl. Bavíme se o telefonu Moto Z Play s kódovým označením Vertex, který můžete vidět vpravo na obrázku výše.

Z Play si klade za cíl něco jako Moto X Play z minulého roku, bude patřit spíše do střední třídy, a tak bude dostupnější pro více zákazníků. Vzhledem k tomu, že se všichni domnívali, že telefon Moto Z Play bude představen společně s dalšíma dvěma, předpokládáme jeho brzké představení.

Většinou velmi spolehlivý zdroj související s úniky Moto nás ujišťuje, že na Moto Z Play se sice ještě pracuje, ale světlo světa uvidí brzy. Tato „lite“ varianta vlajkových lodí Moto by měla mít 5,5-palcový 1080p displej, 16-ti MP zadní fotoaparát, 5 MP selfie kameru, procesor Qualcomm Snapdragon 625, 2 GB operační paměti, 16 GB úložného prostoru, baterii o kapacitě 3 600 mAh a tloušťku pouhých 5,9 mm.gsmarena_002Lenovo také připravuje další dva moduly MotoMods, které by se mohly stát oficiálními společně s Moto Z Play. Jedním z nich je Pro Camera Mod na snímku nahoře, který s sebou přinese kameru s 10x optickým zoomem, světelností clony f/3.4-5.6 a pořádným xenonovým bleskem. Po připojení tohoto modulu k Moto Z bude telefon vypadat jako opravdový samostatný digitální fotoaparát.

Dalším doplňkem by měl být Adventure Mod, který prý zaručí hydroizolaci modelů Moto Z.gsmarena_003

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here