Lenovo nám předvedlo ohýbatelný telefon, který se dá nosit na zápěstí!

1

Lenovo ohebný telefonVšichni už víme, že Samsung prý pracuje na ohebném/skládacím telefonu. Nicméně teď se může zdát, že tento produkt již vlastně představilo Lenovo. Není to tak úplně pravda, jelikož výrobek, který ukázalo Lenovo, je zatím pouze prototyp.

Na akci, kde Lenovo představila Moto Z, Moto Z Force a Moto Mods, společnost předvedla také prototyp smartphonu, který má schopnost se ohnout. Tuto funkci prototypu předvedla publiku známá YouTube hvězda Meghan McCarthy, která si telefon obmotala okolo zápěstí jako náramek.

www.www.youtube.com/watch?v=XRFM5Y3a6xE

Megan také vytáhla něco jako tablet, který následně složila na půl a použila ho jako smartphone. Předvedená zařízení jsou však bohužel opravdu pouze koncepty a zatím nejsou plně funkční. Pro vytvoření takovéhoto telefonu by totiž byla za potřebí například baterie, která se může ohnout a základní deska, která se může rovněž ohnout.

Nicméně tyto prototypy naznačují, že Lenovo má zájem o vytváření takovýchto technologií, takže to vypadá, že Samsung nebude jedinou společností, která bude v budoucnu na trhu prodávat takováto exkluzivní zařízení.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here