LG G6 bude mít 3,5 mm jack, přijde však o odnímatelnou baterii! Design by měl být elegantnější než u předchůdců

0

lg-g5LG G5 se nestalo zrovna nejpopulárnějším zařízením roku 2016. Telefon sice nabídl několik zajímavých vychytávek, jako modulární konstrukci, která umožňuje k telefonu dokupovat modulární doplňky (tzv. „G5 Friends“) nebo druhou zadní kameru s širokoúhlým záběrem, ale to očividně k uchvácení potencionálních zákazníků nestačilo.

Novinář David Ruddock však přidal na svůj Twitter příspěvek, ve kterém nám odhaluje některé podrobnosti, které se mají týkat hardwaru nadcházejícího vlajkového modelu LG G6, takže se již můžeme soustředit na to, co nám jihokorejská společnost nabídne příští rok. Podle zdrojů Davida Ruddocka integruje společnost LG u modelu G6 baterii do telefonu, což znamená, že se již nebude dát ze zařízení vysunout nebo odejmout. Trh již nějakou dobu u chytrých telefonů všeobecně přijímá využívání integrovaných baterií, ačkoli stále existuje pár zarytých zastánců, kteří milují možnost okamžité výměny baterie, díky níž mohou mít ihned k dispozici opět plně nabité zařízení.

https://twitter.com/RDR0b11/status/806546233313460224

https://twitter.com/RDR0b11/status/806604716964659200

LG prý také výrazně změní konstrukci a smartphone tak bude kombinovat kovové a skleněné materiály, čímž se přiblíží současným zařízením od Samsungu. Záda LG G6 by však neměla být přímo skleněná, jak je tomu u Samsungu. Přesně by mělo jít o „vysoce reflexní kovový materiál na zadní straně.“ Vypadá to tak, že bude mít zařízení spíše elegantnějšímu design než nabízí modely V20 a G5.

A konečně zpráva, která je pro některé lidi bezesporu tou nejdůležitější. LG plánuje udělat opak toho, co udělal Apple a co má udělat Samsung u modelu Galaxy S8, takže nebude tato vlajková loď pravděpodobně připravena o 3,5 mm jack pro sluchátka. LG V20 nabízí technologii Quad DAC pro vysoce kvalitní výstup přes 3,5 mm jack, takže by dávalo smysl, kdyby LG využilo tuto technologii také u modelu G6.

Co si myslíte o těchto změnách? Líbí se Vám nápad integrovat akumulátor do zařízení nebo by mělo LG zůstat u baterií odnímatelných?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here