Xiaomi možná představí již v pondělí svůj první automobil poháněný elektrickou energií!

0

xiaomi-elektromobilSpolečnosti Xiaomi rozhodně není cizí experimentovat se všemi druhy výrobků od žárovek po čističky vzduchu. V našem západním světě je tato společnost sice většinou známá jen díky telefonům, ale to neplatí hlavně na domácím trhu, kde je respektovaná například také v oblasti různých doplňků, televizorů a jiných multimediálních zařízení.

Před několika měsíci Xiaomi představilo elektrokolo QiCycle a nyní se možná posune v oblasti osobní dopravy na vyšší úroveň. Značka MIJIA, která patří pod Xiaomi, totiž naplánovala akci, na níž by mohla zdánlivě představit elektrické vozidlo.crSpolečnost již vydala upoutávku, na níž je i pár informací. Zatím si však nemůžeme být opravdu jisti, jaký druh vozidla Xiaomi představí. Mohlo by se jednat o další elektrické kolo, ale na druhou stranu to může být také plnohodnotný automobil.

Text uvádí, že by měl přijít dotyčný výrobek s technologií protiblokovacího brzdného systému E-ABS, regenerativním brzděním, tempomatem, perforovanými brzdovými disky a jednodílným litým motorem.

Více bychom měli vědět v pondělí, kdy proběhne událost, na níž by mělo být vozidlo představeno.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here