K Pop Mega Phabletu od Alcatelu dostanete telefon. Je to dobrá zpráva?

1

Pokud si v nejbližší době obstaráte novinku od Alcatelu, budete možná překvapeni, co vše najdete v obalu. Těžko říct jestli příjmně nebo naopak.

Pop Mega je novým šestipalcovým Android phabletem, který se dostane na trh někdy příští měsíc skrze stránku Straight Talk. Zajímavé je však, že společně se zařízením naleznete v krabičce i malý telefon nazvaný Buddy (kámoš). Ten Vás svým designem přenese zpět v čase nejméně deseti let do mobilního pravěku. Svým vzezřením ale klame. Dokáže se totiž připojit k Pop Mega skrze Bluetooth.

acatelpopmega-1.0

Výrobci si Buddyho vychvalují, protože prý odvede obrovskou práci. K vyřizování telefonátů je daleko praktičtější mít u ucha menší zařízení než je právě phablet a o množství energie, které ušetří baterce ani nemluvíme. Malý kámoš bude společně s Pop Mega stát $249 (asi 5400 Kč), což je docela dobrá nabídka oproti podobnému HTC Mini+, který se dal samotný sehnat za $100 (byl však o něco pohlednější).

Alcatel přidá k 6palcovému phabletu ještě 4 a 5palcové Pop telefony také pro Straight Talk. Doporučili bychom je uživatelům, kterým jsou funkce smartphonu tak nějak jedno. Šestipalcový Pop Mega je vybaven rozlišením 960 x 540, 4palcový Pop Star ($149) pak 800×480, žádná sláva. Pozitivum můžeme vidět v přítomnosti LTE. Žádné info ohledně pětipalcového telefonu z řady ještě nebyly prozrazeno.

Otázkou tedy zůstává, zdali bude trend v doplňování phabletů menšími telefony pokračovat. Jaké by bylo používat zároveň 7palcový tablet s menším společníkem?

zdroj: http://www.phonearena.com

1 komentář

  1. ja som si ku Samsung Galaxy Note 2014 tabletu kúpil telefonne pero Samsung HM5100. Inak by to telefonovanie s 10 palcovym tabletom asi vyzeralo dost podivuhodne. Ale keby bola moznost takeho nejakeho mini budyho ( nie tak skaredeho ako ma alcatel) bolo by to lepsie….uz aj kvoli pritomnosti tlacitiek na vytukanie cisla ( to moje pero nema 🙁 )

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here