Pebble zlevňují a zaměří se na fitness

0

Chytré hodinky Pebble byly vůbec prvními chytrými hodinkami, kterým se podařilo získat pozornost i normálních uživatelů. Byly hned v několika ohledech netradiční a atypické. Díky crouwdfundingu a e-ink displeji se tvůrcům podařilo nasbírat dostatek peněz na vývoj a nyní jde o funkční a profitabilní projekt.

pebble 2

Díky rostoucí konkurenci tomu však už nemusí být dlouho a společnost se na její příchod snaží reagovat snižováním ceny. Levnější model zlevňuje z původních 125$ na 99$ a dražší varianta Steel bude nově k dispozici za 199$ na rozdíl od původních 250 amerických dolarů. Díky poslední aktualizaci navíc dostanou ještě pokročilé fitness funkce, na které jsme zvyklí právě od konkurence.

Pebble Watch techcrunch

Pebble pomalu začíná pociťovat, že se do segmentu chytrých hodinek obuli i velikáni jako Google nebo Apple. Jablečné hodinky se sice na trh dostanou až na začátku příštího roku, ty od Googlu jsou však dostupné už od začátku prázdnin a byť stále nepronikly na všechny hlavní trhy na rozdíl od Pebble, stále jsou pro startupový projekt možná až existenčním problémem.

 

Zdroj: theverge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here