Nástupce OnePlus One bude představen až za rok

3

Smartphone OnePlus One byl představen v první polovině roku a kladl si vskutku vysoké cíle. Ty se mu však díky problémům s logistikou a distribucí nepodařilo naplnit a z velmi ambiciózního smartphonu se postupem týdnů a měsíců stala jen splasklá bublina.

oneplusone

Čínská společnost ovšem chce toto své vyhoření napravit u nástupce. O něm se začalo spekulovat už o prázdninách a vyvrcholilo to oficiálním vyjádřením společnosti, ve kterém sděluje, že do konce tohoto roku už žádný další smartphone nevydá. Podle současných zpráv by se s něčím takovým dalo souhlasit.

oneplus7

Zákulisní zdroje hovoří o příchodu nového modelu až v příštím roce. Konkrétně se zmiňuje druhý nebo třetí kvartál roku 2015. Druhá generace by měla přijít s o něco menší úhlopříčkou. Ta by se měla pohybovat mezi 5 – 5,5 palci. Další informace zatím zůstávají zahalené tajemstvím a více se pravděpodobně dozvíme až s postupem času.

 

Zdroj: androidbeat

3 KOMENTÁŘE

  1. Nemohu z prvního odstavce nenabyt dojmu, ze autor by 1+1 rad a nedostal pozvánku… Btw okolo tohoto zařízení je porad slusnej cvrkot a v poměru cena/výkon překonán bude snad jen svým nástupcem 🙂 chtělo by to objektivnost a dvakrát si přečíst co pisete…

  2. Ja si myslim že ten kto chce 1+1 tak si ho zoženie. Ja som sa pre neho rozhodol pozvanku som ziskal za 1 prosty den momentalne je pozvanok viac nez dost a mnoho ich skor prepadne čo je škoda ..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here