IRIST, nezávislé smartwatch pro sportovce

0

Na trhu smartwatches se stále objevuje, celá řada zařízení, která jsou stále v procesu zlepšování a inovace. Již jsme si zvykli na zařízení od předních výrobců, jako je Samsung, LG a Huawei, která jsou si velmi podobné. Se zcela inovativní řešením přichází hodinky IRIST, které nevyžadují propojení se smartphonem. iRist-700x500

Hodinky vznikly ve zkušeném týmu Intextu, který se soustředí hlavně na sportovce.  Proč říkáme, že jsou chytré hodinky IRIS nezávislé? Protože v sobě mají vše, co potřebujete, aby jste s sebou nemuseli tahat velké 5,5 palcové smartphony, které se vám nikam nevejdou když si jdete zaběhat.

Intex-iRist

Specifikace těchto watchphone je velice zajímavá, a hned se podíváme proč. Hodinky obsahují OLED displej 1,56 palce s rozlišením 240 x 240 pixelů. Pokud jde o hardware, mají MediaTek MT6572 dual-core procesor s taktem 1,2 GHz, obvyklá 512 MB ​​paměti RAM a 4 GB vnitřní paměti a baterií 600 mAh, která zajišťuje asi 200 hodin v pohotovostním režimu a 240 minut volání. Navíc nechybí ani odolnost proti vodě a prachu.

intex-irist-700

V hodinkách je slot pro Sim kartu, takže 3G datové přenosy jsou samozřejmostí. Dále tady máme Bluetooth 4.0, Wi-Fi připojení a dokonce i GPS. Ze zápěstí lze pořizovat fotografie s rozlišením 5 megapixelů. A kdyby to všechno nebylo málo, máme katalog Google Play Store kde jsou k dispozici aplikace, jako jsou mapy, hudba, kompas, krokoměr a dokonce i hlasové asistentky k usnadnění vašich sportovních relací.

Toto originální zařízení si můžete pořídit za 199 Euro na webu výrobce zde v sítí MediaMarkt nebo na eBay.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here