Top 10 her od Ketchappu

0

Ketchapp je vývojářské studio, které se během letošního roku proslavilo jednak kvalitními hrami, jež pobaví, ale i naštvou. Hry od tohoto vývojářského studia mají mnoho společného- netrvají dlouho (jedna hra Vám zabere pár vteřin až minut), mají jednoduchý princip, jsou zdarma s reklamami a na vyšších úrovních mohou být pekelně těžké. My jsme se na produkci studia podívali zblízka a přinášíme Vám našich Top 10 her od Ketchappu.

Circle the Dot

Circle the Dot je jedna z prvních her od Ketchappu vůbec. Principem hry je uzavřít modrou kuličku do kuliček oranžových bez toho, aniž by Vám utekla. Uzavřená kulička se nesmí ani hnout. Hra Vám samozřejmě počítá skóre, které si poté můžete sdílet mezi přátele.

the dot 1 the dot 2 the dot 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Stick Hero

Začíná nám přituhovat. Stick Hero je jedna z prvních opravdu náročných her. Budete v ní hrát za ninju, který se potřebuje dostat po plošinách co nejdál. Nebude to mít jednoduché, protože neví, jak dlouhou má vytvořit traverzu, aby se dostal přesně na další plošinu. Při přebíhání plošin můžete sbírat penízky v podobě třešniček, za které si můžete kupovat jiné hrdiny. Více si můžete přečíst v našem obsáhlejším článku. 

Stick hero Stick hero1 Stick hero2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jelly Jump

Jelly Jump je vcelku podceňovaná hra, která sklízí průměrná hodnocení a to i přesto, že se jedná o zábavnou hříčku. Ujmete se v ní malého kousku želé, jenž chce vyskákat co nejvýš. Jak už to tak bývá, musí mu něco stát v cestě. V této hře se role záporáka zhostí vrata. Ty se budou zavírat tak, abyste se nedostali výš, což je Váš úkol.

Jelly Jump Jelly Jump1 unnamed


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jumping Fish

Jumping Fish je, subjektivně, jedna z mých nejoblíbenějších her od Ketchappu. Zahrajete si v ní za rybu (případně nějakého jiného mořského tvora), která si chce jen svobodně plavat. V tom jí ale budou bránit miny položené na moři. Přesně těm se budete muset vyhnout. Samozřejmostí je přítomnost herní měny, jež Vám umožní koupit si jiné charaktery.

Jumping fich jumping fish jumping fish1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Tower

Následující hra není vyloženě od Ketchappu, ale jedná se spíše o remake jedné opravdu staré a známé hry. Kdo by neznal The Tower. Tahle hra se hrála už před deseti lety na tlačítkových telefonech. Stačí se správně trefovat dalšími patry na podložku, abyste dosáhli nejlepšího skóre. Novinkou je odemykání nových lokací pomocí mincí.

the tower the tower1 the tower 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Skyward

Hra Skyward vystupuje z řady hlavně svou grafikou, která je na Ketchapp hry až nezvykle propracovaná a někomu může připomínat Monument Valley. V této hře ovládáte dvě tečky, které se chtějí dostat (překvapivě…) tak daleko, jak to jen půjde. Tentokrát Vám však v cestě nebudou stát žádní nepřátelé a Vašim jediným nepřítelem budete Vy sami a Vaše (ne)šikovnost.

www.youtube.com/watch?v=FAejezgNchk


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Circle

Snad každý z nás si ještě pamatuje jednu z nejúspěšnějších her vůbec, Flappy Bird. Circle funguje podobně, ale dotahuje obtížnost Flappy Bird na ještě vyšší úroveň. Ovládáte kruh, uprostřed kterého je čára, jíž se nesmíte dotknout. Problém je ale v tom, že čára samozřejmě není rovná a Vy tak musíte odhadnout, kdy máte ťuknout a kdy ne. Po cestě budete obligátně sbírat diamanty a poté si za ně nakupovat jiný vzhled kruhu.

Circle circle1 circle 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Arrow

Postřehová hra Arrow rozhodně nemá nic společného, se známým seriálem. Tím jsem sice možná odradil část čtenářů, ale Vás zbylé můžu přesvědčit o tom, že Arrow stojí za to i bez seriálu. I přesto, že hra není zas až tak složitá na ovládání, budete v ní velice často umírat. Je to způsobeno právě ovládáním, které není právě nejšťastnější. Ve hře samotné jde o to, dostat se se svou šipkou (nebo jiným charakterem) co nejdál přes bludiště.

Arrow Arrow1 Arrow2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Spring Ninja

Spring Ninja by někomu mohl připomínat Stick Hero. Obě hry mají podobného hrdinu (jen jeden je širší), podobnou grafiku a odehrávají se na plošinách. Jiný je „jen“ princip hry. Ve Spring Ninjovi náš ninja přibral, takže nemůže chodit. Hodní lidé mu však dali na nohy pružiny, aby mohl aspoň skákat. Vašim úkolem bude odměřit, jak moc se musíte odrazit, aby Váš ninja přistál na další (nebo nějaké další) plošině.

Spring ninja Spring Ninja1 Spring ninja 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 Cars

Jako poslední hru jsme si na Vás nachystali jednu z nejtěžších. Princip hry je velice jednoduchý. Ťuknutím na displej Vaše auto odbočí z jedné strany silnice na druhou, musíte sbírat barevné kruhy a vyhýbat se čtvercům. Až doteď to zní vcelku jednoduše. Problém je ten, že takhle musíte ovládat dvě, jinak barevná, auta najednou.

2 Cars 2 Cars1 2 cars2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Nakonec tady přidáme bonusový lifehack pro čtenáře, kteří to vydrželi až do konce. Hry od Ketchappu jsou plné otravných reklam. Pokud se jich chcete zbavit, stačí zapnout režim Letadlo 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here