V posledních letech smartphony přicházejí s novými a novými funkcemi a společnosti se pořád snaží tyto zařízení nějak vylepšit. Mezi poslední trendy patří například duální kamera nebo nový konektor pro sluchátka. Mezi nový trend by mohly přijít skládací smartphony. ZTE nedávno vydal Axon M a my víme, že Samsung již také na těchto zařízeních pracuje. Nyní se k těmto společnostem přidala i společnost Huawei.

V rozhovoru s CNET, generální ředitel společnosti Huawei Richard Yu, potvrdil, že společnost v poslední době pracuje právě na skládacím smartphonu. Yu uvedl, že by toto zařízení mohlo být k dispozici někdy příští rok, ale ještě stále potřebují flexibilnější technologii obrazovky a lepší design.

Máme dvě obrazovky, ale mezi nimi je stále malá mezera. Této mezery bychom se měli zbavit.

Kromě rozkládacího telefonu má Yu své zaměření na Samsung a Apple. V současné době se Huawei nachází v žebříčku jako třetí největší výrobce telefonů, ale s tím stále není spokojen.

Určitě je překonáme. To je náš osud. Nikdo nás nemůže zastavit.

Jednou z oblastí, které chce Huawei rozšířit jsou Spojené státy. Zatím je většina smartphonů dostupná hlavně v Asii a v Evropě. Yu doufá, že tímto se prodej telefonů zvedne a Huawei bude první v žebříčku.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here