Společnost Razer uvedla do prodeje dva nové produkty pro streamery – přenosný mikrofon Razer Seiren X a webkameru Razer Kiyo se selfie bleskem.

Webkamera Razer Kiyo je dodávána s nastavitelným kruhovým světlem, který má 12 bílých LED diod, které mají 12 úrovní jasu. Má 4-megapixelový fotoaparát, který dokáže zaznamenat až 1080p při 30 fps nebo 720p při 60 fps. Je kompatibilní s oblíbenými streamingovými nástroji jako XSplit nebo Open Broadcaster Software. Kiyo je dodáván s 1,5 metrovým kabelem s připojením USB 2.0. Prodává se za $99.99 (2 170Kč).

Uvidí se, zda se Razer Kiyo bude prodávat hodně nebo ne. Přeci jenom většina populárních streamerů nemá žádné problémy s osvětlením.

Mikrofon Razer Seiren X je nový USB mikrofon, který tlumí vibrace. Má stolní stojan, který se dá sundat. Seiren se prodává také za $99.99 (2 170Kč).

Při vývoji těchto dvou produktů společnost hledala špičkové streamery od společnosti Twitch a YouTube, aby tyto prototypy vyzkoušeli. Tyto dva produkty jsou dostupné na webu Razerzone.com a měly by se dostat do obchodů po celém světě do konce tohoto roku.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here