Foto: SIM karta od Google se objevila v Evropě

8

Na internetu se objevily fotografie SIM karty s logem Google. Zatím ale nejásejte,  není totiž jasné, zda taková SIM karta opravdu existuje nebo jen jde jen o zdařilý podvod. Pokud je ale správná první možnost (v to samozřejmě doufáme), určitě vás napadá otázka: chystá se Google vstoupit na trh s mobilními telekomunikačními službami? Zajímavé je, že fotky pochází ze Španělska a ne z USA, jak by určitě každý odhadoval. Všimněte si také názvu sítě Google_Es na displeji Nexusu S.

Zatím asi nemá cenu dále spekulovat o pravosti, raději si počkáme na oficiální vyjádření Googlu. Uvítali byste příchod nového mobilního operátora?

zdroj: ug, pha

8 KOMENTÁŘE

  1. kéž by to byla pravda 🙂 to by byli ceny jako z pohádky 🙂 nebo minimálně jako z rakouska :)) … t-mobile, o2, vodafone čáááu :))

  2. Pravdepodobne by sluzby koncipovali jinak nez bezni operatori, ale co se tyce cen tak bych se urcite nedivil kdyby se prizpusobili trhu.

  3. Pokud by to byla pravda,tak věřím tomu že by služby byly zaměřeny převážně na data, VOIP a podobně, takže opravdu neomezená data…

  4. Obcas by vam hovor prerusila nejaka kontextova reklama … 🙂 Ale ne, treba to opravdu spusti i v Evrope, ale nez se dotanou k nam, tak si svata trojice nasich operatoru jeste ukroji poradny krajic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here