Epistle – poznámky tak jednoduché, že to již jednodušeji nejde

4

Hledáte nějakou aplikaci na poznámky, ale řešení podobné Evernote se Vám zdá příliš složité a nabobtnané? Tak to by se Vám mohla líbit následující aplikace epistle, která snad již jednodušší být ani nemůže.

Jak jsem již řekl v úvodu, Epistle je pravděpodobně nejjednodušší ale zároveň nejefektivnější aplikací na poznámky kterou jsem kdy používal. Vévodí ji velká, graficky čistě zpracovaná obrazovka, se seznamem jednotlivých poznámek. U každé je vidět pouze název a dole podstatně menším písmem datum poslední aktualizace. V horní liště poté naleznete ještě s hledání ve všech poznámkách, tlačítko pro manuální vyvolání aktualizace z dropboxu a přidání nové poznámky.

Samotné poznámky jsou poté čistě textové bez jakékoliv možnosti formátování. Budete si tak muset vystačit základní znakovou sazbou, řádkováním a mezerami. V horní liště ještě naleznete tlačítko pro sdílení a zapnutí HTML náhledu textu (nutno zapnout v nastavení), nic jiného tu však není.

Nastavení aplikace je také velmi strohé. Kromě věcí souvisejících s dropboxem jako interval synchronizace nebo cílová složka si můžete nastavit jen velikost a font zobrazovaného písma.

Velikost: 285kB
App2SD: Ano
Podporované verze Androida: 1,5+


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here