Aktualizace Android Marketu na verzi 3.1.5 přináší zvýšení rychlosti

10

Oficiální aplikace Android Market od Googlu byla znovu aktualizována, tentokrát na verzi 3.1.5. Váš telefon vám pravděpodobně běžnou aktualizaci ještě neumožní, naštěstí je zde ještě alternativní možnost aktualizace. Nejprve se ale pojďme podívat, co nového aktualizace přináší. Nepřibyly žádné nové funkce ani nebyl změněn design aplikace, pravděpodobně byly jen opraveny některé menší chyby. Podle samotných uživatelů, kteří nejnovější verzi vyzkoušeli, navíc došlo ke znatelnému zvýšení rychlosti aplikace. APK nejnovějšího Android Marketu si můžete stáhnout zde. Stažený soubor stačí otevřít a nainstalovat jako běžnou aplikaci. Další informace naleznete na fóru XDA developers.

via ap

10 KOMENTÁŘE

  1. Nevim no, na SGS2 s VillainROM a na HTC HD2 s Cyanogenem mi nefunguji aktualizace aplikaci, pokazde to jen nacita, nacita a nacita a nic. Takze jsem aktualizaci odinstaloval.

  2. Aktualizovalo se mi to 21.9 někdy odpoledne.Ale na LG OO 2.3.3 custom rom se mi zdá pomalej a zasekanej a někdy zlobí instalace nebo aktualizace aplikací..na šedým pozadí to pořád jen načítá dokud to nevrátím o krok z5 🙁 .Předchozí verze byla rychlejší a stabilnější alespoň pro mě

  3. Ja jsem to aktualizoval na Desire rucne, mam Cyanogen. Je to rychlejsi, nez predchozi trojkova verze, ale stale to nedosahuje sviznosti verze 2.

  4. Nevím jak vám, mě se to aktualizovalo dneska a mám komplet NOVEJ vzhled… a rychlost byla výborná, na to že sem nebyl na WiFi

  5. Ještě že se dá aktualizace odinstalovat!… Hrozné prostředí…!
    A rychlost?? nevím, nevím, je to stejné-běhá stejně rychle jako stará verze….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here