Facebook pokračuje v akvizicích, nově mu patří i fitness aplikace Moves

0

Moves je šikovná aplikace, která umí hravě zastoupit krokoměr. Díky rozmanitému zastoupení čidel ve vašem smartphonu dokáže rozpoznat, zda zrovna běžíte, jdete nebo se vezete. Díky tomu se o svém celodenním pohybu dozvíte takřka vše. Ke všemu je zdarma a neotravuje nevkusnou reklamou. Zní to jako recept na skvělou aplikaci a také že byl.

moves

Důkazem toho může být i právě proběhlá akvizice sociálním gigantem Facebook. Ten už po několikáté skoupil úspěšný a nevýdělečný startup. Nejdříve to byl Instagram, pak WhatsApp a nyní již zmíněný Moves. Zuckerbergovy plány s budoucností aplikace jsou však poněkud nejasné. Hovoří se o lepší lokalizaci uživatelů a díky tomu také o lepším zacílením reklamy a pochopitelně také příspěvků.

facebook

Samotný Facebook ovšem zatím v souvislosti s akvizicí nevydal žádné oficiální prohlášení a o odkoupení informovalo samo zastoupení Moves mailem, jež byl určen uživatelů. Zástupci Moves v něm také slibují, že osobní data uživatelů zůstanou i nadále anonymní a nebudou nikterak synchronizována s účtem na Facebooku bez vašeho výslovného svolení.

 

Zdroj: Moves

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here