Samsung Galaxy Core 2 odhaluje první specifikace

0

První generace Samsungu Galaxy Core 2 byla určena pouze pro rozvojové země a nabízela výbavu střední třídy za přijatelnou cenu. Navíc byla k dispozici i v dual SIM variantě, která je především v těchto koutech světa velmi vítaná.

Samsung Galaxy Core 2 1

Smartphone střední třídy pro trochu opomenuté rozvojové země se pravděpodobně osvědčil a podle posledních informací se právě dokončují přípravy druhé generace. Samsung Galaxy Core 2 má nabídnout 4,5 WVGA displej, čtyřjádro o taktu 1,2 GHz, 4 Gb vnitřní paměti a údajně se nezapomene ani na slot pro microSD karty. Operační paměť RAM by pak měla disponovat 512 MB a pro nejnovější Android 4.4 KitKat by prý měla dostačovat. Podle baterie o kapacitě 2 000 mAh můžeme odhadovat, že výdrž nebude nikterak dechberoucí a spíše zapadne do průměru.

Samsung Galaxy Core 2 2

Na ruský trh by se měl tento smartphone dostat v polovině května za cenu okolo 277$. Zatím se příliš nepočítá s dostupností na našem trhu ba dokonce v celé Střední Evropě. Z pochopitelných důvodů samozřejmě u tohoto modelu zcela chybí.

 

Zdroj: thedroidguy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here