Cena a dostupnost originálního příslušenství pro Samsung Galaxy S4 v ČR

1

Web SamsungMania přinesl přehled příslušenství, které bude dostupné na českém trhu, včetně cen a předpokládaného začátku prodeje. Pokud uvažujete o koupi vlajkového modelu korejského výrobce, podívejte se na následující přehled.

Kryty a obaly

S View Cover

galaxy s4 s view cover

Flipové pouzdro s výřezem pro zobrazení času a dalších důležitých informací na displeji telefonu i bez otevření krytu. Po zavření dojde automaticky k vypnutí displeje Galaxy S4. Pouzdro bude dostupné ve více barevných provedení a na pultech obchodů se objeví na začátku dubna za cenu kolem 1 200 Kč.

Flip Cover

galaxy s4 flip cover

Lehká plastová pouzdra, která budou dostupná v černé, bílé, růžové, oranžové, žluté, zelené a modré barvě. Později by měla přibýt také další barevná provedení, konkrétně fialová, hnědá a tmavě modrá. Pouzdro se začne prodávat na začátku dubna a doporučená cena je stanovena na 700 Kč.

Protective Cover+

galaxy s4 protective cover

Dvouvrstvý plastový kryt, který by měl Galaxy S4 ochránit i při větších pádech. Zatímco zadní strana je vyrobena z pevného polykarbonátu, boky smartphonu chrání pružný termoplastický polyuretan. Zájemci o kryt si budou moct zvolit bílé, růžové, zelené, modré či černé provedení. I toto příslušenství bude dostupné od začátku dubna, a to za cenu kolem 350 Kč.

Pouch

galaxy s4 pouch

Klasická kožená kapsa bude pro Galaxy S4 dostupná jen v hnědé barvě a měla by se začít prodávat v první polovině dubna. Doporučená cena byla stanovena na 1 200 Kč.

Baterie a nabíjení

Extra Battery Kit

galaxy s4 battery kit

Nabíječka, ve které je možné nabíjet baterii pro Galaxy S4. Součástí balení je náhradní baterie o kapacitě 2 600 mAh. Sada by se měla začít prodávat v první polovině dubna za cenu kolem 980 Kč. Náhradní baterii pro Samsung Galaxy S4 bude možné od počátku května zakoupit také samostatně, a to za 590 Kč.

Wireless Charging Pad

galaxy s4 wireless charging

Bezdrátové nabíjení umožní speciální podložka, která je kompatibilní nejen s Galaxy S4, ale také dalšími smartphony podporujícími standard Qi. Podložka se začne prodávat v první polovině května za 1 440 Kč. Ke bezdrátovému nabíjení je ale potřeba ještě dokoupit ještě speciální zadní kryt smartphonu, který bude od druhé poloviny dubna dostupný za 950 Kč.

S Health

Náramek

galaxy s4 s health 3

Náramek S Health je kompatibilní s aplikací S Health 2.0, se kterou přes Bluetooth sdílí získaná data o spálených kategoriích, ušlé vzdálenosti a počtu kroků. O stavu baterie, která by měla vydržet až sedm dní na jedno nabití, informuje uživatele dioda na náramku. Toto zajímavé příslušenství by mělo být dostupné ve čtyřech barvách (růžová, modrá, hnědá, černá) a třech velikostech. Předběžná cena byla stanovena na 2 100 Kč, přesná dostupnost náramku ale ještě nebyla oznámena.

Hrudní pás

galaxy s4 s health 2

Dalším příslušenstvím spolupracujícím s aplikací S Health 2.0 je hrudní pás, který sleduje srdeční tep a se smartphonem komunikuje přes Bluetooth. Příslušenství by mělo být dostupné v první polovině dubna za cenu kolem 1 700 Kč.

Osobní váha

galaxy s4 s health 1

S aplikací S Health 2.0 dokáže spolupracovat také osobní váha, která je vybavena monochromatickým displejem. S telefonem váha synchronizuje údaje o hmotnosti až sedmi osob. Příslušenství by se mělo začít prodávat v první polovině dubna za doporučenou cenu 2 100 Kč.

Multimédia

Game Pad

galaxy s4 game pad

Herní ovladač není kompatibilní jen s Galaxy S4, ale také dalšími smartphony s displeji o uhlopříčce 4″ – 6″ a Androidem 4.2 Jelly Bean. Game Pad komunikuje s telefonem přes Bluetooth 3.0 a pro snadnější propojení podporuje také NFC. Ovladač u nás bude k dispozici od července za předpokládanou cenu 2 100 Kč.

Sluchátka

galaxy s4 headphones

Špuntová sluchátka by díky dvojici reproduktorů v každém sluchátku měla nabídnout velmi kvalitní zvuk a odhlučnění okolí. Nechybí ani ovládání hlasitosti a potvrzovací tlačítko na přívodním kabelu. Sluchátka se budou prodávat od první poloviny dubna za cenu kolem 570 Kč.

Dokovací stanice

galaxy s4 audio dock

V prodeji budou také dvě  audio dokovací stanice. První z nich má označení ESP-30 (na obrázku) a měla by se začít prodávat v druhé polovině dubna za 2 400 Kč. S ostatními zařízeními komunikuje přes microUSB a Bluetooth 3.0, její výkon je 2 x 3W. Pro náročnější zákazníky je připravena také prémiová dokovací stanice s výkonem 100 W a dálkovým ovládáním, která je vyrobena ze dřeva a kovu. Cena tohoto doku byla stanovena 15 500 Kč.

HDMI redukce

galaxy s4 hdmi

Adaptér, pomocí kterého je možné připojit Samsung Galaxy S4 k televizi. K dispozici bude od dubna letošního roku za cenu kolem 780 Kč.

zdroj: samsungmania

1 komentář

  1. S3 také podporuje Qi, tudíž by nabíjecí podložka měla fungovat i na ni. Ale chci se zeptat, zda bude dostupný u nás i zadní kryt na S3, pro využití této podložky? Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here