Samsung Galaxy Chat začíná dostávat aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

7

samsung galaxy chat

Samsung Galaxy Chat (GT-B5330) se stává dalším smartphonem, pro který výrobce vydal Android 4.1 Jelly Bean. Update byl zatím potvrzen ve Španělsku, pravděpodobně ale bude otázkou několika dnů až týdnů, než se aktualizace dočkají také uživatelé z České republiky.

Update je možno stáhnout OTA cestou (přes Wi-Fi) nebo pomocí počítačového programu Samsung Kies. Android 4.1.2 Jelly Bean přináší uživatelům velké množství novinek: například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), rozšířené notifikace a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now.

Pravděpodobně jde o poslední větší aktualizaci pro Samsung Galaxy Chat. Vzhledem k výbavě a stáří totiž nepředpokládáme, že výrobce pro tento smartphone v budoucnu vydá ještě Android 4.2 Jelly Bean.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: sm

7 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj. Že Vás to baví takhle věčně žvanit. Ještě žádná Vaše předpověď o aktualizaci se nesplnila. Jenom taháte lidi za nos. S pozdravem Ivosh

  • My jen píšeme, že aktualizace probíhá ve Španělsku, což je podle dostupných zdrojů pravda. Takže je jasné, že dříve či později se aktualizace se dostane k nám. Bohužel, u Samsungu to většinou trvá docela dlouho, ale to není naše chyba.

   Máte nějaké konkrétní příklady, kdy se nějaká předpověď nesplnila? Pokud vím, tak se zatím splnily všechny nebo k jejich splnění dojde.

 2. D.D. Díky za odpověď.Chcete příklad. Tak třeba Samsung Galaxy S Advance jste tvrdily, že aktualizace bude v 11/12, potom 01/13 atd. Ješťe dnes tam je uveden snad 2/13. Anic se nesplnilo. Tak si myslím. že vaříte z vody. Taková předpověď – Update byl zatím potvrzen ve Španělsku, pravděpodobně ale bude otázkou
  několika dnů až týdnů, než se aktualizace dočkají také uživatelé z České
  republiky, to taky může být půl roku.Na to nepotřebuji zdroje ze Španělska. Jinak všechno dobrý. Zdraví Ivosh

  • Pokud vím, tak pro Galaxy S Advance jsme vydali článek první článek s informací, že aktualizace vyjde v lednu 2013. Což opravdu vyšla, ale jen v Rusku (viz druhý článek).

   Potom ukrajinské zastoupení uvedlo, že aktualizaci vydá v únoru, ale pravděpodobně se tak dosud nestalo.

   Tyhle zahraniční zdroje jsou u většiny výrobců důležité z důvodu, že aktualizace brzy vyjde i u nás. V případě Samsungu tomu tak většinou není, ale aspoň víme, že výrobce na něčem pracuje.

 3. Ahoj,
  mám samsung galaxy chat, proběhla aktualizace na 4.1.2 jelly bean, ale spolu s ní se vyskytla chybka, která mě dost štve. Když jsem třeba na hledání spojů a chci zadat čas, tak číslice nefungují (ano, mačkám alt). Pořád se píšou jen písmenka. občas se stane, že třeba na desátý pokus se objeví číslo, ale kdo na to má čekat? Jinak alt mimo tyhle okýnka funguje dobře (zprávy, aplikace,…), akorát v těch internetových okýnkách to prostě nefunguje. Je to nějaká chyba operačního systému? Nebo se s tím dá něco dělat? Děkuji za odpověď.

  • Ahoj,
   nejjednodušší bude, když si nainstaluješ jinou klávesnici. V Obchodu Play jich najdeš docela dost. Některé jsou zdarma a jiné placené.

   Pokud chceš používat originální klávesnici, tak můžeš zkusit navrátit tovární nastavení. Ale je to řešení bez jasného výsledku a navíc přijdeš o všechna data z telefonu.

  • Milá Katerino,
   jak se aktualizovala svoj mobil? jaký postup. jsou tam jazyky cestina nebo aj slovencinu? protoze ja mam wifi, dala som aktualizovat cez wifi priamo v mobile, nešlo mi to, nenasiel sa… dakujem velmi pekne..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here