Humble Mobile Bundle pro Android je tady, bohužel s drobnou změnou

0

The Humble Mobile Bundle

Po necelých dvou týdnech, tedy až nebývale krátké době, zde máme další pokračování velice úspěšné akce Humble Bundle, díky které si můžete legálně pořídit celý balík her doslova za cenu, kterou si sami určíte.

Oproti dřívější sérii Humble Bundle with Android přináší bohužel aktuálně debutující Humble Mobile Bundle jednu lehce nepříjemnou novinku. Namísto her pro všechny platformy nabízí tituly určené jen pouze pro Android, zapomenout tak můžete na instalačky pro Linux, MacOSX, Windows i klíče na steam. Hry tak dostanete pouze ve formě .apk instalačních balíčků, stažitelných buďto přímo z webu nebo skrze androidí Humble Bundle aplikaci, která se následně postará i o jejich instalaci a případné aktualizace.

Drobnou nevýhodu v podobě cílení na jedinou platformu naštěstí vyvažuje kvalita jednotlivých her. V balíčku tak kupříkladu nalezneme dnes již legendární tower defence hru Plants vs. Zombies, neméně úžasnou logickou hříčku The Room nebo 3D mlátičku Bladeslinger. Již tradičně je ke všem hrám k dispozici plnohodnotný, originální soundtrack.

Nezměněný zůstal také systém placení. Stejně jako u Humble Bunlde with Android si můžete cenu za základní čtveřici her určit sami. Pokud však zaplatíte více, než je aktuální průměr (v době psaní článku okolo 100 korun) tak navíc dostanete další dvě hry. Samozřejmostí je možnost přesně rozdělit, komu půjde jaká část z vámi zaplacených peněz. Můžete tak všechny peníze darovat charitě, vývojářům nebo všechny podělit rovným dílem.

Humble Mobile Bundle

Základní hry balíčku:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

V případě, že zaplatíte více, než je aktuální průměr:

Logická hra the Room, která prozatím na Google Play není.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Daný balíček her stojí jistě za nějaký ten příspěvek na dobrou věc, tak neváhejte a přidejte se k bezmála 54000 lidí, kteří již přispěli

Zdroj: humblebundle.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here