Taktická střílečka ArmA Tactics od českého Bohemia Interactive v Google Play

3

aa

České herní studio Bohemie Interactive známé hlavně pro svou válečnou sérii ArmA a vrtulníkový simulátor Také On vydalo začátkem tohoto týdne svou již druhou hru na Android. Tentokráte ale nešlo jen o drobnou hříčku v podobě střelnice, ale plnohodnotný titul s názvem ArmA Tactics.

Jak již název napovídá, tak jde o taktickou střílečku, konkrétně z ptačí perspektivy, ve které ovládáte čtveřici různě specializovaných příslušníků americké armády. Tem následně v rámci jednotlivých tahů, hra je totiž tahová strategie, rozdáváte jednotlivé příkazy, obdobně jako například v Jagged Alience nebo X:Comu.

Hra je prozatím bohužel dostupná pouze na Tegra 3 a Tegra 4 zařízeních a to navíc za ne úplně nízkou cenu 5 dolarů neboli 100 korun českých. Dá se ovšem předpokládat, že první překážka zanedlouho padne a ta druhá se dá vzhledem k velikosti hry jednoduše překousnout. Nemalým plusem hry je pak fakt, že vývojáři odpovídají jak na sociálních sítích, tak i na komentáře přímo v Google Play, a snaží se všechny doposud nalezené chyby rychle opravovat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

httpv://www.youtube.com/watch?v=-ixXASjBhR8

Zdroj: Andrpodpolice

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here