V Česku máme první čístě tabletový týdeník

1

dotyk

Na Google play se objevil první český čistě tabletový týdeník Dotyk, který se snaží využít plný potenciál mobilní platformy. Budete si tak moci každý pátek stáhnout nové číslo tohoto týdeníku.

První číslo týdeníku Dodyk si můžeme zdarma stáhnout pomocí Androidí apliakce. Ústředním tématem čísla je text Národ bez hrdinuSkuteční hrdinové z války již téměř zmizeli a „pamět“ národa se přesouvá jen do čítanek. Mladí lidé dnes hledají své vzory hlavně mezi hvězdami showbusinessu. Proč je nebezpečné, když je národ bez hrdinu? A koho jmenovali děti a studenti v naší anketě nejčastěji? Dále si v prvním číle můžete přečíst článek o potravinové válce mezi Polskem a Českem, o historii městečka West, rozhovor se špičkovým neurochirurgem Vladimírem Benešem. V poslední oddychové části magazínu naleznete článek o Rišikeši, průvodce vietnamskými bistry v ČR či doporučení na nejlepší aplikace o vínech a mnoho dalšího.

Dále každý týden se objeví překlad toho nejlepšího z amerického týdeníku NewsWeek: V prvním čísle se jedná o článek Ženy v cele, který poodkrývá zajímavý aspekt tématu úspěšných žen na vrcholných postech, které jsou neustále poměřovány v podstatě nereálnými standardy. Být vlivnou ženou ale rozhodne neznamená zvládat vše dokonale.

 Dotyk Dotyk Dotyk


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here