T-Mobile nahradil službu Postm@n novou, E-mail do SMS

0

t-mobile_post

Služba Postm@n byla ideální pro ty, kteří nevlastní chytrý telefon nebo nevyužívají internet v mobilu a přesto by rádi měli obsah emailové schránky stále u sebe. Služba dokázala převést nově příchozí email do textové zprávy a odeslat ji na mobilní číslo zákazníka. Nicméně Postm@n byl nevyhovující a nahrazen novou službou E-mail do SMS.

„Současná podoba Postm@na již technicky nevyhovovala. Proto jsme se rozhodli ji ukončit a nahradit službou E-mail do SMS,“ řekl ředitel řízení kategorie a produktů společnosti T-Mobile, Milan Hába a dodal, že nová verze přinese znatelně vyšší kvalitu.

Novinka je zdarma, stačí ji od 1. února aktivovat přes asistenta, hlasový automat nebo samoobsluhu Můj T-Mobile a následně nastavit přeposílání ve své emailové schránce. Po aktivaci klient obdrží SMS zprávou prvních 160 znaků z každého nově příchozího emailu, zpravidla do 30 sekund. Odesílání lze navíc upravit, aby nerušilo v době spánku, použitím tzv. nočního filtru.

Postup aktivace

  • v Můj T-Mobile zaškrtnout volbu E-mail do SMS
  • zadat e-mailovou adresu
  • ve zvolené schránce nastavit přeposílání doručené pošty na číslo_zákazníka@sms.t-mobile.cz, např. tedy 733111666@sms.t-mobile.cz

Zdroj: T-Mobile TZ

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here