Samsung představil další telefony v designové edici La Fleur

1

samsung galaxy siii la fleur

Samsung oznámil rozšíření své designové řady La Fleur. Mezi smartphony, které dostanou upravený vzhled krytu, patří současné vlajková loď Galaxy S III a několik dalších modelů nejrůznějších cenových kategorií.

La Fleur znamená ve francouzštině „květina“, čemuž odpovídá také design telefonů. Přední i zadní stranu krytu v bílé, růžové nebo červené barvě pokrývají květinové motivy. Je tedy jasné, že modely z této řady ocení zejména ženy, kterým při výběru telefonu není lhostejný design.

Všechna zařízení by se v novém designu měly objevit na evropském trhu už na začátku února. Ceny La Fleur modelů se nebudou lišit od cen běžných verzí telefonů. V roce 2013 se do edice La Fleur zařadí následující smartphony korejského výrobce:

  • Samsung Galaxy S III
  • Samsung Galaxy S III Mini
  • Samsung Galaxy S Duos
  • Samsung Galaxy Ace 2
  • Samsung Galaxy Ace Duos

Samsung nabízí designovou edici La Fleur už několikátým rokem a podle postupného rozšiřování této řady je jasné, že ženy mají o smartphony s netradičním vzhledem zájem. Korejský výrobce se navíc stává pomyslným rekordmanem v počtu barevných provedení některých svých telefonů, například Galaxy S III Mini bude od února na některých trzích už v sedmi barvách.

samsung galaxy siii mini la fleur samsung galaxy ace duos la fleur

 

zdroj: htm, gs

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here