Nové funkce kamery u Snapdragonu 805

0

Qualcomm zveřejnil na svém Youtube profilu funkce pro kameru, které budou dostupné při užití jeho nového procesoru Snapdragon 805. K vidění budou v reálu již na CES 2014.

Qualcomm-CES2014

Teprve před několika málo dny zveřejnil Qualcomm teaser s krátkou ukázkou nových funkcí pro kamery při užití jejich procesoru. Dalo se očekávat, že se bližší informace dozvíme až na veletrhu CES, nyní však společnost zveřejnila další tři videa, která nám funkce přibližují. Jednotlivé funkce si na zmíněných videích můžete prohlédnout.

OptiZoom

První funkci je OptiZoom, který umožňuje zacílení na specifický předmět, přičemž při jeho pohybu – oddalování či přibližování – fotoaparát automaticky přibližuje nebo oddaluje záběr tak, aby byl daný předmět vždy ve středu záběru a správně zaostřen.

http://www.youtube.com/watch?v=Nupabf5zsGg

Action Shot

Druhá funkce, Action Shot, umožňuje zacílení na objekt a jeho sledování při pohybu v rámci záběru. Navíc je možné nastavit linii v záběru, která, je-li zacíleným objektem překročena, způsobí, že fotoaparát spustí nahrávání videa.

http://www.youtube.com/watch?v=CQFhErBSrig

Chroma Flash

Poslední ze tří funkcí, které Qualcomm představil, je Chroma Flash. Funkce umožní vytvořit dvě fotografie, jednu s bleskem a druhou bez blesku, přičemž obě fotografie procesor následně zpracuje a nabídne „ostřejší, čiřejší a jasnější barevné tóny z fotografie s bleskem a přirozenější podání barev z fotografie bez blesku“ (Pozn.: Volně přeloženo.).

http://www.youtube.com/watch?v=ZGfEQnhaBoo

Vyjma výše uvedených funkcí přijde Snapdragon 805 také s podporou přehrávání videa na výstupu v rozlišení 4K, podporou duální kamery s 3D senzorem a prostorovým zvukem, vytvářením 3D renderů a dalšími grafickými funkcemi. Na veletrh CES 2014 do Las Vegas se tedy můžeme na stánek Qualcommu rozhodně těšit.

Zdroj: Androidauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here