MWC 2014: Samsung možná zmodernizuje prostředí TouchWiz

0

V pondělí 24. února se bude v Barceloně konat veletrh mobilních technologií MWC. Samsung na této jedné ze zásadních událostí pro mobilní průmysl nesmí chybět. Co nás ovšem zajímá je, že Samsung láká uživatele a fanoušky na událost s názvem UNPACKED 5, která se bude konat právě na MWC.

1798438_644438905604749_68669601_n

Samsung svém Facebookovém profilu zveřejnil obrázek, jež vidíme v tomto článku. Ihned po zveřejnění se všemožně na sociálních sítích a předních technologických webech začalo spekulovat o tom, co vlastně toto lákadlo znamená a co tím chce Samsung sdělit.

Zkušení světoví novináři se přiklánějí k chystané změně prostředí TouchWiz, které na svou obměnu čeká už úctyhodnou dobu. Ikonky na zveřejněném obrázku tomu napovídají a pokud je tato možnost správná, Samsung se vydá cestou moderního a čistého designu, podobně jako Apple.

Optimističtější jazyky pak doufají v představení nové vlajkové lodi a to Samsgungu Galaxy S5. Tomu napovídá i číslovka 5 za názvem na obrázku UNPACKED (rozbaleno).

Server PocketNow dokonce spekuluje o uvedení vlastního operačního systému Samsungu (pravděpodobně Tizen), což by byl také logický krok, protože mobilní gigant Samsung je díky Androidu do jisté míry závislý na Googlu.

Bohužel my a ani přední technologické weby nemáme hmatatelné informace o tom, co vlastně Samsung na pondělí 24. února vlastně chystá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here