Google mapy 6.0 – přivítejte indoor navigaci

3

Populární mapová aplikace a od letošního léta i navigace, Google mapy, se v noci na dnešek dočkala poměrně výrazné a řekl bych i velmi zajímavé aktualizace na verzi 6.0 přinášející poměrně revoluční schopnost navigace uvnitř budov.

Jak přesně technologie funguje, bohužel nevíme, nicméně nás v České republice to alespoň prozatím nemusí ani moc tížit. Celkem nepřekvapivě je totiž podporováno pouze pár interiérů ve Spojených státech a Japonsku. Na druhou stranu pokud se nudíte a máte po ruce plány nějaké budovy a samozřejmě také svolení majitele, tak je můžete sami do systému nahrát.

Kromě toho bylo aktualizováno grafické prostředí. Kromě pár, kvůli zapadnutí do prostředí Ice Cream Sandwich, nutným změnám přibylo i pár velmi užitečných věcí, jako rychlý přepínač funkcí v horní části aplikace nebo překopání vzhledu míst.

Novou fuknci Indoor maps si můžete vyzkoušet na maps.google.com


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Google blogspot, dotekomania

3 KOMENTÁŘE

  1. Doooobrá věc! 🙂 Minimálně opravdu v takové Ikee to využije člověk… Nebo v Olympii:-D Babám je to jedno, ty si prohlíží vše, ale chlap, jde cíleně za tím co má a nic okolo jej nezajímá:-D

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here