Ve Velikonoční ošatce dnes nalezneme aplikaci pro čtení magazínů a poslech knih

0

Dnes ve Velikonoční ošatce naleznete českou aplikaci pro čtení elektronických magazínů, poslech audio knih a těmto dvěma nesmí chybět nehraditelný Adobe Reader.

Floowie

Čtečka časopisů, novin a letáků nejrůznějšího zaměření. V aplikaci najdete jak možnost si zakoupit některý z časopisů, novin ( Playboy, Pixel, Vesmír, Respekt, yacht, Hospodářské noviny) tak i možnost se podívat zdarma na ČiliChili, E15, Cvrkot, Podlahy a Interiér či Byty, domy, zahrady. Dále v aplikaci naleznete různé letáky obchodních řetězců  s elektrem, potravinami či sportovními potřebami.

Floowie Floowie Floowie


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

audioteka

Aplikace Audiotéka je určena k poslechu audioknih prostřednictvím mobilního telefonu. Můžete se tak dostat k obsáhlému archívu namluvených knih, v rámci aplikace si můžete poslechnout jednu kapitolu zdarma z vybraného díla a poté se rozhodnout zdali si danou audio knihu zakoupíte.

audioteka 180x300 Audiotéka aplikace s databází audio knih audioteka1 180x300 Audiotéka aplikace s databází audio knih audioteka2 180x300 Audiotéka aplikace s databází audio knih


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Adobe Reader

Aplikace Adobe Reader poskytuje kvalitní a rychlé prohlížení souborů PDF a potřebnou interakci pro smartphony a tablety. Zvolte si Adobe Reader jako výchozí aplikaci pro otevírání souborů PDF, abyste mohli prohlížet PDF soubory bez obtíží.

Adobe Reader Adobe Reader Adobe Reader


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here