Dropbox aktualizován – automatické nahrávání vyfocených obrázků, zrušení omezení velikosti souborů a další

5

Nejen box.net, ale i Dropbox v nedávné době aktualizoval svého androidího klienta a s ním spojené některé služby. Nepřinesl sice 50 GB místa navíc pro každého, ale i tak rozhodně nezklamal.

Po vzoru Google Plus (picasa) anebo Windows Phone (skydrive) totiž přišel s možností automatického nahrávání veškerých vyfocených obrázků na své servery. Tím však neukousl nic z původního uživatelského místa, na fotografie totiž navíc vyčlenil dalších 500MB pro každého. Pokud tento limit navíc vyčerpáte, tak dostanete dalších 500MB až maximálně do 3GB.

Kromě toho došlo také k upravení vzhledu aplikace a odstranění poměrně otravného limitu velikosti uploadovaného souboru. Bohužel přibyla i pro některé trochu nepříjemná novinka, a sice nemožnost přesunout aplikaci na SD kartu z důvodu vyšší bezpečnosti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

5 KOMENTÁŘE

  1. Ono to není jenom o místě, i když ty 2GB v základu teda moc oslnivé nejsou. Mám to všelijakýma bonusama zvednutý skoro na 10GB a plně mi to zatím dostačuje. Mně vyhovuje hlavně jednoduché ovládání, a na počítači složka, která se sama synchronizuje. A v mobilu mi oficiální klient, taky vyhovuje na 100%

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here