Google Docs aktualizovány – online editace se spolupracovník

3

Google dokumenty jsou postupem času updatovány a jsou stále přidávány nové a nové funkce pro lepší uživatelský zážitek a komfort. Je vidět, že Google se o své produkty stále vyvíjí  a tím se pro své uživatele snaží přinášet stále nové možnosti, což velice vítám.google docs

„Peckou“ poslední verze je online úprava dokumentů se spolupracovníky. Tato možnost byla zatím umožněna pouze na webovém rozhraní této aplikace. V nové verzi můžete upravovat dokumenty společně svými spolupracovníky a v reálném čase sledovat změny stejně pohodlně jako můžete na stolním počítači popř. notebooku.

S novou verzí získáte novou sadu nástrojů pro formátování textu (tučný text, kurzíva, podtržení atd.), nově uspořádané nástroje (seznamy s odrážkami, odsazení) a v neposlední řadě inteligentnější kurzor. Dále můžete pohodlně přiblížit odstavec pro přehlednější a komfortnější úpravy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=iwmG43D0vD4&feature=player_embedded

Líbí se Vám nové možnosti úprav? Vyzkoušíte tuto novou možnost se svými spolupracovníky, popřípadě spolužáky? Pokud ano, můžete se s námi podělit o své dojmy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: vlastní práce na základě androidauthority.com

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here