Uniklé informace o několika nových smartphonech od Sony [aktualizováno]

1

V uplynulém týdnu unikly na internet informace o čtyřech nových telefonech Sony Xperia. Dva z nich jsou přitom špičkově vybavená zařízení a kandidáti na novou vlajkovou loď.

První telefon s označením C660X Yuga se objevil v benchmarku AnTuTu, kde dosáhl poměrně dobrých výsledků. Novinka má 1,5GHz procesor, pravděpodobně čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon S4. Další telefon má označení C650X Odin a je vybaven operačním systémem Android 4.1.1 Jelly Bean. Více informací o výbavě těchto dvou zařízení prozatím neznáme.

Aktualizace 15/10/2012: Podle dalších informací, které tentokrát unikly z benchmarku Nena Mark, bude mít Sony C660X Yuga také displej s vysokým rozlišením 1794 x 1080, jehož velikost je prozatím neznámá. Z údaje o rozlišení lze také vyčíst to, že telefon nebude mít fyzická tlačítka pod displejem.

Na internetu se objevily také informace o dvou nových levných smartphonech s označeními C150X a C160X, které jsou výbavou velmi podobné Xperii Tipo a Xperii Miro. Obě novinky mají údajně displej neznámé velikosti s HVGA rozlišením a operační systém Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Sony C160X je vybaveno jednojádrovým čipsetem Qualcomm MSM7227A s taktem 1,5 GHz a grafickým čipem Adreno 200. Na stejné či velmi podobné platformě je pravděpodobně postaven také model C150X.

zdroj: pd, gsma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here