Uniklé fotografie Huawei Ascend Mate 2

1

Huawei Ascend Mate je tabletophone s úhlopříčkou 6,1″, který byl představen v lednu 2013. Od doby oficiálního představení uběhl již téměř rok a na internetu se objevily možné fotografie jeho nástupce.

HAM2-1

Uniklé fotografie nejsou foceny z příliš dobrého úhlu, přesto si může člověk udělat slušnou představu o tom, jak by mohlo zařízení být velké. Pravděpodobně bude zachován trend nastolený prvním modelem a bude se jednat o zařízení s úhlopříčkou okolo 6″. Boční rám zařízení by měl být tvořen kovem, zadní strana potom bude nejspíš plastová. Designově by se rozhodně jednalo o posun dopředu oproti předchozí generaci.

Ohledně zařízení na internetu již delší dobu kolují různé zvěsti. Je mu přisuzován opět displej o velikosti 6,1″ s rozlišením Full HD (1920*1080) a vyšším, čtyřjádrový procesor Cortex-A9 o taktu 1,6 GHz, Mali-450 GPU a 2 GB paměť  RAM. Vnitřní paměť ROM je odhadována na 16 GB, operační systém, který v zařízení bude pak Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean s nadstavnou Emotion UI. Fotografie zařízení se objevily již dříve, ovšem v mnohem nižší kvalitě.

HAM2-2

HAM2-3

Pokud by Huawei zvolil stejnou strategii při představování přístroje, pravděpodobně bychom se s ním mohli setkat již počátkem ledna příštího roku na veletrhu CES 2014. Dostupnost zařízení jistá není už vůbec, s největší pravděpodobností se s ním setkáme nejen v Číně, ale například i v Evropě.

Zdroj: Gsmarena

1 komentář

  1. Předpokládám, že se bude jednat o velice zajímavé “ 6″ pádlo“, které mnozí jistě ocení a to i s ohledem na avizované rozlišení. Bohužel dostupné informace jsou minimální a z fotografií není vidět nic podstatného. Takže nezbývá než čekat s čím se Huawei vytasí. S ohledem na jeho poslední modely jako je P6, G700 atd. by to mohlo být zajímavé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here