Xiaomi Mi3 s podporou WCDMA od 31. prosince

1

xxiaomi_mi3_unboxing_hero

Pokud patříte mezi fandy mobilních telefonů od společnosti Xiaomi, jejichž modely povětšinou nabízejí perfektní poměr ceny a výkonu, pak vás následující zprávička rozhodně potěší. Vlajková loď, Xiaomi Mi3, totiž dosud disponovala pouze podporou 3G sítí TSCDMA, což bylo pro „nečínské“ zájemce celkem blbé. Podpora těchto sítí totiž funguje pouze na území Číny.

Nyní již ale došlo od Xiaomi potvrzení, že od posledního dne tohoto roku se oficiálně začíná prodávat verze modelu Mi3 s podporou sítí WCDMA. Jen pro zmínku, Xiaomi Mi3 je stále high-endovým telefonem, disponuje, mimo jiné, procesorem Snapdragon 800, 2GB operační paměti RAM a operačním systémem Android 4.3 obohaceným o perfektní nadstavbu MIUI V5.

Jediná neveselou informací je fakt, že do prodeje zamíří pouze verze se 16GB úložné paměti ROM, na verzi s vyšší kapacitou si budeme muset ještě počkat. Cena 16GB verze se zastavila na hodnotě 1999 yuanů (v přepočtu na aktuální kurz zhruba 6,5 tisíce korun). Vzhledem k brzkému vyprodání a faktu, že v Číně budou zakrátko slavit 农历新年, v České republice se ho asi dočkáme až později.

Zdroj: GizChina.com

1 komentář

  1. Mobil značky XIAOMI používám již delší dobu a až doslouží pravděpodobně sáhnu opět po něm…výtečný poměr cena/výkon, reklamace obvykle kus za kus, každý týden aktualizace i nejstarších modelů…tam kde telefony Bzamzung (který jsem měl předtím) a podobné účtují směšné ceny, reklamace jsou za trest a podpora končí málem už po půl roce je to jako svěží vítr.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here