Sharp odhaluje Aquos IS14SH s vysouvací numerickou klávesnicí

3

Společnost Sharp, zabývající se vytvářením inovativních a unikátních produktů, které mají dlouhodobý pozitivní vliv na naše životy na pracovišti i doma, oznamuje příchod nového smartphonu Aquos IS14SH běžícím na operačním systému Android ve verzi 2.3 Gingerbread s dolní vysouvací T9 klávesnicí.

Sharp Aquos IS14SH klávesnice

Někdo by řekl: „Proč přidávat starou technologii psaní do dotykového telefonu?“ Pro určitý typ uživatelů je tato funkce velmi užitečná. Například, když přecházíte ze starého telefonu na chytrý smartphone a s dotykovým displejem neumíte dobře zacházet.

Sharp Aquos IS14SH

Sharp Aquos IS14SH je v tuto chvíli dostupný pouze v Japonsku, o dalších regionech se prozatím neví. Přístroj má 3,7 palcový dotykový displej s qHD (960 x 540 pixelů) rozlišením, 260 tisíc barev, 8Mpx fotoaparát s možností nahrávání videa v 720p HD kvalitě.

Zajímavostí je, že Sharp neuvedl takt procesoru, ale RAM disponuje  512MB. Zařízení nabízí 4GB paměť a nechybí mu Bluetooth 3.0. V balení naleznete baterii o kapacitě 1030 mAh, a to je na dnešní dobu velice málo.

zdroj: The Mobile Indian

3 KOMENTÁŘE

  1. tahle věta zní jak okopírovaná z tiskový zprávy „Společnost Sharp, zabývající se vytvářením inovativních a unikátních produktů, které mají dlouhodobý pozitivní vliv na naše životy na pracovišti i doma“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here