Zpravodajský portál Novinky.cz v Android Marketu

1

Zpravodajský portál Novinky.czSeznam.cz a vydavatel deníku Právo, Borgis, na štědrý den představil novou klientskou aplikaci zpravodajského serveru Novinky.cz.

Aplikace vyžaduje připojení k internetu, ale pár článků uloží pro pozdější přečtení. Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích. Kromě jednoduchého čtení nabídne uživatelům mimo jiné i přehrávání videí u článků, procházení kategorií, zobrazování nejpopulárnějšího komentáře, sdílení obsahu a další.

Aplikace je tedy velmi jednoduchá, žádná složitá menu, žádné nastavování. Jen články, seřazené od těch nejnovějších až po ty nejstarší. Jednoduchým gestem pak můžete listovat v článcích. Některým z vás bohužel bude chybět funkce. Například vstup do diskuze, otočení příspěvku na šířku, možnost zvětšení písma.

Nehledejte tedy plnohodnotnou náhradu webové verze, ale snadnou pomůcku, jak se rychle dostat do obrazu.

Novinky 2 Novinky 1

 

Novinky 3 Novinky 4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

  1. asi dobrý, chtěl jsem, ale nenainstaloval jsem…..hlášky při instalaci jako že verze androidu není podporována (? mám 2.3), že bydlím v zemi, kde není podpora (a kde asi bych měl žít, když jsou to české noviny?) jsou podle mého prodejce tabletu způsobeny tím, že android market !! CENZURUJE !! tzv. neznačková zařízení.
    Má zrovna tohle bývalé Rudé právo zapotřebí?? Aplikace české noviny s tím takové štráchy nedělá…., a deníků je tam vícero.
    kdo za to může?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here