Samsung Galaxy S4 La Fleur – speciální květinová edice pro dámy

0

Samsung galaxy s4 la fleur

Ačkoliv jsou zraky všech fanoušků Samsungu upřeny na chystané Galaxy S5, připravuje korejský výrobce i novou variantu pomalu dosluhující vlajkové lodi Galaxy S4. Jedná se barevnou variantu s názvem La Fleur, který ve francouzštině znamená květina. Smartphone je vyveden v tmavě červené barvě s matným povrchem, který je na přední i zadní straně doplněn o květinové vzory.

Kosmetickými změnami by mohlo projít uživatelské rozhraní TouchWiz, jinak by však výbava měla zůstat stejná jako u ostatních barevných variant Galaxy S4. Můžeme tedy očekávat 5″ Super AMOLED displej s rozlišením 1920 x 1080 palců, 2GB RAM, 13mpx fotoaparát, 2600mAh baterii a operační systém Android. Procesorem bude v závislosti na zvolené verzi čtyřjádrový Snapdragon 600 nebo osmijádrový Exynos 5.

Rendery Galaxy S4 s přídomkem La Fleur se objevily na twitterovém účtu Sammobile, bohužel ale bez upřesnění, kdy se nová verze dostane na pulty obchodů. V jiném tweetu zase Sammobile uvádí, že v březnu by měl korejský výrobce odhalit dokonce bílou variantu Galaxy S4 La Fleur. Do květinového kabátku se dříve převlékl nespočet smartphonů od Samsungu, mimo jiné i zmenšená verze loňské vlajkové lodi Galaxy S4 Mini.

via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here