Samsung Galaxy S III Neo+ aneb dvouletá vlajková loď se dočkala znovuzrození v Číně

0

Zatímco na internet unikly další podrobnosti o chystaném Galaxy Note 3 Neo, v daleké Číně výrobce oficiálně představil jiný smartphone s tímto přídomkem. Řeč je o Galaxy S III Neo+, upravené verzi legendární vlajkové lodi, která spatřilo světa před bezmála dvěma lety. Dnes odhalená novinka sdílí s původní „estrojkou“ podobný design, v oblasti výbavy však prošla významnou proměnou.

Samsung Galaxy S III Neo plus

Samsung Galaxy S III Neo+ je vybaven 4,8″ Super AMOLED displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a velmi slušnou jemností 306 ppi. Srdcem smartphonu je blíže neupřesněný čtyřjádrový procesor běžící na frekvenci až 1,4 GHz, kterým by mohl být například Qualcomm Snapdragon 400. Nechybí 1GB RAM ani 8GB vnitřní paměť rozšiřitelná pomocí micro SD karet.

Snímky je možné pořizovat pomocí 8mpx zadního fotoaparátu, který zvládne také natáčení videí ve Full HD rozlišení. Pod odnímatelným zadním najdeme baterii o kapacitě 2 100 mAh a dvojici slotů na SIM karty. Operačním systémem je Android 4.3 Jelly Bean doplněný o uživatelské rozhraní TouchWiz. Novinka má rozměry 136,6 x 70,6 x 8,6 mm a hmotnost 132 gramů, což jsou téměř stejné hodnoty jako u původního Galaxy S3.

Samsung Galaxy S III Neo+ bude nejspíš nabízen výhradně na čínském trhu, datum začátku prodeje ani cenu smartphonu však výrobce zatím neoznámil.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here