HTC One Mini 2 oficiálně představen

0

HTC představilo zmenšenou verzi své poslední vlajkové lodě – HTC One (M8), pro kterou si zvolilo označení One Mini 2. Podle dostupných informací se dočkáme nasazení do prodeje v Evropě již v červnu, tedy stejně jako na Blízkém východě a v Asii. Počkat si budou muset v Severní Americe a jisté ani není, jestli se někdy dočkají.

HTC-One-Mini-2

One Mini 2 bude disponovat 4,5″ HD (1280*720) displejem, uvnitř nalezneme procesor Snapdragon od Qualcommu o taktu 1,2 GHz a RAM o velikosti 1 GB. Přední kamera bude mít rozlišení 5 MP a zadní kamera 13 MP. Je zajímavé, že se pro zadní kameru rozhodlo HTC použít klasickou, nikoliv UltraPixel, který se v poslední době setkal s kritikou.

Jak se dalo očekávat, přináší i zmenšená verze užití prémiových prvků. Konkrétně jím jsou kovová záda, která se budou vyrábět ve stříbrné, šedé a zlaté barvě. Vedle toho dostane NFC, reproduktory BoomSound, baterii o kapacitě 2.100 mAh a podporu sítí LTE. V neposlední řadě můžeme zmínit přítomnost Androidu 4.4 KitKat, u něhož nalezneme nadstavbu Sense 6.0.

Ve chvíli, kdy je již jasná výbava, přichází konečně na řadu cenovka. Ta bohužel jistá prozatím není, mluví se však o tom, že se na některých dánských eshopech objevil model za 470 Euro (v přepočtu přibližně 12.900,- Kč), což není úplně nejnižší částka, i když se jedná o zajímavé zařízení.

Zdroj: Droid-life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here