Galaxy S5 Active (SM-G870) – specifikace v benchmarku

0

Spekulovaná Galaxy S5 Active se dočkala konečně bližších informací. Model s označením SM-G870, pod kterým by se podle všeho měla S5 Active skrývat, se objevil v benchmarku GFXBench. Přesto, že se mnoho údajů dozvídáme, zůstává několik neznámých.

galaxy-s-5-active

Podle benchmarku bychom se u Samsungu Galaxy S5 Active měli dočkat 5,2″ displeje s Full HD (1920*1080) rozlišením. Je však větší pravděpodobnost, že se dočkáme 5,1″ displeje, tedy stejně velkého jako u klasické verze S5. Z benchmarku nevyplývá, o jaký displej se bude jednat, očekává se však užití LCD panelu namísto Super AMOLEDu.

Uvnitř přístroje nenalezneme Snapdragon 801, ale jeho starší verzi, Snapdragon 800. Ten bude čtyřjádrový o taktu 2,5 GHz. O chod se bude starat ještě grafický čip Adreno 330. Paměť RAM dosáhne hodnoty 2 GB a vnitřní paměť můžeme očekávat 16 GB. Potěšující může být zpráva, že zadní kamera bude disponovat rozlišením 16 MP, video však budete moci nahrávat pouze ve Full HD (1920*1080). Zajištěna bude podpora HDR (High Dynamic Range). Přední kamera bude mít rozlišení 2 MP a bude taktéž schopná nahrávat video v rozlišení Full HD.

Kdy se představení modelu dočkáme, není jisté. Schvalovací proces FCC, kterým zařízení prochází, se obvykle koná až velmi těsně před zahájením prodeje. Spekulovalo se o představení 12. června, v té době však možná budou představeny na akci Samsungu pouze nové tablety. Poslední otázka, která u telefonu zbývá vyřešit, je voděodolnost. Dalo by se očekávat, že bude mít Active model vyšší certifikaci než IP 67, dočkáme se však úplné vodotěsnosti?

Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here