HTC M8/ One 2 – uniklá tisková fotografie [Aktualizováno]

0

První uniklá tisková fotografie nástupce současné vlajkové lodi HTC – model HTC One 2, někdy označovaný jako HTC M8 – zveřejnil na svém Twitterovém profilu @evleaks. Model je na něm umístěn v ochranném krytu. Zároveň se na @evleaks objevila zpráva o tom, že by se model mohl jmenovat The All New One a měl by být dostupný v šedé, stříbrné a zlaté barvě.

HTC-M8-One-2-case-leaked

Z fotografie je nejen patrné příslušenství, které bude k přístroji dostupné – ochranný kryt, ale také některé softwarové novinky. Nová nadstavba Sense UI ve verzi 6.0 zaznamenala oproti předchozí verzi některé změny, které jsou patrné již na první pohled. Co vidět není a je důležitější, je to, že je postavena na nové verzi Androidu, tedy 4.4 KitKat.

Po hardwarové stránce si můžeme všimnout, že přední kamera je poměrně velká ve srovnání s jinými zařízeními. Podle spekulací by měl model disponovat předním fotoaparátem s rozlišením 5 MP a bylo by u něj možné použít LED přisvětlení při pořizování autoportrétů.

Na přední straně najdeme kromě zmíněného fotoaparátu a diody také dvojici reproduktorů a 5″ displej s rozlišením Full HD (1920*1080). Uvnitř bychom měli najít čtyřjádrový procesor Snapdragon od Qualcommu, 2GB RAM a nespecifikovanou vnitřní paměť s podporu karet microSD.

Důvěryhodnost zdroje je na místě. Evleaks již mnohokrát ukázal, že nepřijde s kdejakou fámou, ale přináší informace s vysokou mírou pravděpodobnosti pravosti. K oficiálnímu představení by mělo dojít až 25. března, na MWC 2014 se zařízení tedy pravděpodobně nedočkáme.

Zdroj: @evleaks, Phonearena

_________________________________________________________________________________________

[Aktualizováno]

 

Po vydání článku se na @evleaks objevil All New HTC One ve zlaté barvě.

All-New-HTC-One-Gold-Leak

 

Zdroj: Technobuffalo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here