[DOPLNĚNO: jedná se o podvod] HTC M8 (One 2) na první fotografii. Odhaluje dvojici zadních fotoaparátů

0

 

DOPLNĚNO: Uniklá fotografie je s největší pravděpodobností podvod. Na svém Twitteru to oznámil Mark Moons, ředitel HTC pro oblast Beneluxu. Nemusí to sice znamenat, že HTC M8 nebude mít dvojici fotoaparátu, smartphone ale bude rozhodně vypadat trochu jinak.

m8 fake

PŮVODNÍ ZPRÁVA: Na Twitteru se dnes objevila první údajná fotografie dlouho očekávané vlajkové lodi od HTC. Potvrdilo se, že novinka bude mít téměř stejný design jako předchůdce, a to včetně hliníkové unibody konstrukce.

Snímek potvrzuje spekulaci, která se na internetu objevovala už delší dobu. Řeč je o dvojici zadních fotoaparátů, což je řešení opravdu ojedinělé. Jeden z objektivů by měl údajně sloužit k pořizování fotografií za horších světelných podmínek. Odpovídaly by tomu i dvě světelné diody nahrazující xenonový blesk. Naopak na zadní straně chybí čtečka otisků prstů. To však nemusí znamenat, že HTC One 2 tuto funkci nenabídne, čtečka otisků prstů se totiž může nacházet na přední straně smartphonu.

HTC M8 bude s největší pravděpodobností oficiálně představen na konci března v New Yorku. Z výbavy můžeme očekávat 5″ displej s Full HD rozlišením, v jehož dolní části by se měla nacházet virtuální ovládací tlačítka. O výkon se bude údajně starat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 nebo 805 a 2GB RAM.

htc m8 first leak

via GSM Arena, Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here