HTC možná bude v některých smartphonech používat téměř čistý Android

0

Desire 310 UI

Ačkoliv už HTC Sense není ošklivou, pomalou a nepraktickou uživatelskou nadstavbou jako ve svých počátcích, stále zůstává trnem v oku mnoha uživatelů. Nedávno uniklé screenshoty nasvědčují tomu, že by HTC mohlo u některých svých budoucích smartphonů nabídnout skoro čistou verzi Androidu, která by obsahovala jen pár předinstalovaných aplikací a dalších vychytávek, jako například domovskou obrazovku Blinkfeed.

Touto hybridní verzí nadstavby Sense by měl být údajně vybaven chystaný model střední třídy Desire 310, který je jako vůbec první smartphone od HTC vybaven procesorem MediaTek. Důvodem by mohl být například nedostatek výkonu potřebný pro spuštění plnohodnotné nadstavby Sense. Není tedy vyloučeno, že se s tímto řešením budeme u HTC setkávat častěji.

Pozornějším čtenářům možná vrtá v hlavě jedna drobná nesrovnalost. HTC Desire 310 bylo nedopatřením představeno minulý týden a podle zveřejněných renderů měl smartphone dvojici tlačítek pod displejem známou z HTC One, uniklé screenshoty přitom zobrazují virtuální tlačítka na displeji. Důvodem by mohlo být to, že verze, ze které pocházejí screenshoty, je určena pro taiwanský nebo čínský trh a liší se od verze evropské, která se objevila minulý týden.

zdroj: HTC Source

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here