LG Optimus L1 II Tri – další smartphone se třemi sloty na SIM karty

0

V Brazílii se začal prodávat další „trojsimkový“smartphone. Jedná se o sauperlevný LG Optimus L1 II Tri, který je ve verzi s jedním slotem na SIM kartu už delší dobu dostupný i na českém trhu. A jiný rozdíl, než podporu Triple SIM, od brazilské verze smartphonu nečekejte. Zajímavostí také je, že mezi jednotlivými čísly je možné přepínat pomocí speciálního tlačítka nacházejícího se na boku přístroje.

LG Optimus L1 II Tri je nabízen ve třech barevných provedeních, a to v černém, bílém a růžovém. Dostupnost této Tri SIM verze na evropském trhu je značně nepravděpodobná. LG už v Brazílii nabízí jiný „trojsimkový“ smartphone, konkrétně LG Optimus L4 II Tri, který tam společnost začala nabízet minulý rok v říjnu.

LG Optimus L1 II Tri

Výbava LG Optimus L1 II Tri

Přední straně dominuje 3″ displej s rozlišením 320 x 240 obrazových bodů, pod kterým se nachází čtveřice kapacitních tlačítek. O základní výkon se postará jednojádrový procesor Qualcomm Snapdragon S1 (MSM7225A) s taktem 1 GHz, grafickým čipem Adreno 200 a 512MB RAM.
Vnitřní paměť má velikost 4 GB a uživatel má možnost jejího dalšího rozšíření přes slot na micro SD karty. Z fotoaparátů je dostupný jen zadní, který má rozlišení 2 megapixely a podle očekávání chybí fotoaparátu přisvětlovací dioda i autofokus. Video je možné natáčet v rozlišení 640 x 480 pixelů.

O bezdrátové připojení se postará technologie HSDPA (3G) s rychlostí až 7,2 Mbps, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0, FM rádio a GPS. Baterie dostala kapacitu 1 540 mAh, což by mělo podle výrobce stačit až na 4 hodiny hovoru nebo 400 hodin v pohotovostním režimu. Baculaé tělo smartphonu má rozměry 102,9 x 59,2 x 12,2 mm a hmotnost 105 gramů. Operačním systémem je Android 4.1.2 Jelly Bean, který sice není nejnovější verzí, ale vzhledem k ceně telefonu jsme ani nic lepšího nemohli očekávat.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here