Těšíte se na vánoční nabídky operátorů? V Rakousku již mají Vánoce, 1000 volných minut a sms s neomezeným internetem za 250 Kč

7

Vánoce jsou tady za chvíli a tak jako každý rok si jistě pro nás operátoři chystají, speciální zvýhodněné tarify nebo kopy dárků. Bohužel ceny za Volání jsou u nás jsou poměrně vysoké ve srovnáním se zahraničím. Už i u nás se blýská na lepší časy díky aukci volným frekvencí, bude umožněn vstup čtvrtého operátora nejspíše se bude jednat o Air mobile, navíc podmínky aukce zavazují budoucí vlastníky k lepší spolupráci a umožnění vstupu virtuálním operátorům do ČR.

Třeba po daných změnách se rozjede boj na ostří nože, tak jak je tomu v okolních zemích. Dnes Vás chceme informovat o akci operátora Drei v Rakousku ( odnož Anglického Three ) , ten si pro všechny své zákazníky připravil následující nabídku tarifů.

Drai - nabídka

  • Superphone XXL – 3000/3000 min. všechny/vlastní sít, 1000 sms, internet neomezeně (6GB FUP)- 20€
  • Superphone XL – 2000/2000 min. všechny/vlastní sít, 1000 sms, internet neomezeně (4GB FUP) – 15€
  • Superphone L – 1000/1000 min. všechny/vlastní sít, 1000 sms, internet neomezeně (2GB FUP) – 10€
  • Comfort – 1000/1000 volných minut do všech/vlastní sítě, 100 sms, internet 100 MB za 7 €
  • Light – 250/250 volných minut do všech/vlastní sítě za 3 €

Ta se nedá srovnat absolutně s žádným tarifem v Česku. Nejvíce se nám líbí tarif Superphone L, kdy za 250 Kč získáte 1000 volných minut + 1000 sms a neomezený internet ( zde je nasazen 2 GB FUP, po jehož překročení je Vám rychlost omezena na 64kbit/sec. ).

Jak se Vám líbí nabídka Drei v Rakousku. Dejte nám vědět, který tarif by jste si vybrali vy?

Zdroj: drei.at

7 KOMENTÁŘE

  1. Podobne nabidky znam z UK kde jsem zil. Tam jeste k tomu pridavali napr. (prevedeno na dnesni dobu) k tarifu za 500 mesicne SGS3 za 1 korunu. Vami uvedene nabidky tarifu a mnou uvedene nabidky pristroju jsou da se rict bezne vsude, pouze v CR nas operatori berou slusne na hul. Vsak take mame nejdrazsi mobilni sluzby siroko daleko. Ale dokud jim to vsichni cesi budou ochotni platit, tak se nic nestane. Oni si budou stavet nova sidla, kupovat nova auta a vyplacet milionove manazerske odmeny a mi jim to budeme calovat a jeste se u toho usmivame …

  2. Sice to neni odpoved na otazku. Vetsina znas vi ze nas specificky trh stoji za kulove. A to ze tady uverejnite nabidku rakouskeho operatora s tarifem  ktera v cesku NIKDY nebude, to me jeste vic na*ere a presvedci o tom, ze jedine emigrace me muze pomoci. A to nejen  v segmentu telekomunikaci.

  3. Sice to neni odpoved na otazku. Vetsina znas vi ze nas specificky trh stoji za kulove. A to ze tady uverejnite nabidku rakouskeho operatora s tarifem  ktera v cesku NIKDY nebude, to me jeste vic na*ere a presvedci o tom, ze jedine emigrace me muze pomoci. A to nejen  v segmentu telekomunikaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here