T-Mobile představil nové tarify – datová revoluce se nekoná :-(

1

T-mobile logo

T-Mobile dnes představil novou generaci tarifů pro rezidentní zákazníky nazvanou Mobil, kterou spustí 2. dubna 2017. Nové tarify nabízejí dlouho očekávané navýšení datových balíčků. Zákazníci s novými tarify mohou navíc služby používat bez jakýchkoliv příplatků v celé Evropské unii – EU roaming je v ceně.

Nová tarifní generace nese název Mobil, přičemž jednotlivé tarify jsou označeny písmeny konfekčních velikostí – od S přes M, L a XL po XXL. Portfolio začíná tarifem Mobil S za 499 Kč, který obsahuje mj. neomezené volání a 500 MB dat. Obdobou stávajícího nejoblíbenějšího neomezeného tarifu S námi síť nesíť je produkt Mobil M za 799 Kč přinášející kromě neomezeného volání a SMS do všech sítí také 4 GB dat a příspěvek 2 000 Kč na nákup nového telefonu při uzavření smlouvy na dobu určitou.

Přehlídka nových tarifů:

Tarif Mobil XL nabídne navíc 300 minit a 300 SMS na mezinárodní hovory v celé Evropě
Tarif Mobil XXL nabídne navíc 1000 minit a 1000 SMS na mezinárodní hovory v celé Evropě.

Všechny uvedené tarify lze kombinovat s – taktéž nově spuštěnými – hlasovými, SMS a datovými balíčky. Zákazník si tak může svůj tarif navyšovat o další jednotky mobilních služeb podle svých potřeb. Pro přehled balíčků viz tabulky níže.

I když nová nabídka je výhodnější než ta předchozí i tak zůstává za našim očekáváním. Věříme, že ostatní operátoři budou v reakci na nové tarify T-Mobilu odvážnější. Navíc po dosažení datového limitu přiděleného k tarifu dojde k  automatickému ukončení datových přenosů a již nebude umožněno pokračovat sníženou rychlostí jako doposud.

Roaming

Volání, zprávy a data ze všech tarifů nové generace Mobil lze bez příplatků využívat také v roamingu v Zoně EU. Zde si T-mobile zaslouží pochvalu danou výhodu zavádí o dva a půl měsíce dříve, než mu to nařizuje regulace Evropské unie.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here